Řidič/řidička autobusové dopravy / Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

FirmaČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda39 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce
Linková přeprava cestujících v okolí Boskovic, Blanska.

Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost

Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.
Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost.
Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčka, flexipasypenzijní pojištění 100 Kč, mob. telefon s hrazeným tarifem …
Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 7.00-14.00 hod na č. 606773222 nebo na e-mail. adrese: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Nádražní 286/8, Boskovice, 68001, Česko
mzda, plat (hrubý):39 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s., IČ: 60108851
počet volných pracovních míst:19
datum zveřejnění nabídky práce:31. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Monika Varmužová, administrativní pracovnice
telefon:606773222
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma ČSAD Ústí nad Orlicí u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 39 000 Kč až 40 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Nádražní 286/8, Boskovice, 68001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.